Omdat niet iedereen (fysiek) in staat is om naar het Toon Hermans Huis Amersfoort toe te komen voor de activiteiten en bijeenkomsten, maar het THHA wél iedereen in de gelegenheid wil stellen om zijn of haar verhaal kwijt te kunnen, starten we vanaf november 2014 met online begeleiding.
Het kan fijn zijn om je verhaal te vertellen, vragen te stellen of om te bespreken wat je bezighoudt. Via Skype, FaceTime, of Viber is het mogelijk om een (video) gesprek te voeren. Hiervoor hoeven bezoekers dus niet perse de deur uit. Een internetverbinding of wifi is voldoende. Het THHA speelt met deze mogelijkheid in op de behoefte van een groeiende groep mensen.
Jozien de Reede, professioneel gastenbegeleider van het THHA, zal de online begeleiding verzorgen.
Bent u geïnteresseerd of wilt u meer informatie over de online begeleiding? Dan kunt u contact opnemen met het THHA op 033-4655227 of via info@thha.nl
Onderstaande icoontjes zijn te gebruiken voor het downloaden van de benodigde software.